Granulinis katilas KWM-SR 150 kW

Granulinis katilas KWM-SR 150 kW
Granulinis katilas KWM-SR 150 kW Granulinis katilas KWM-SR 150 kW
Prekės konsultantas
+370 609 07871
Kaina: 9,092.62€
Kaina keičiant į bičiulių taškus: 9093
Prekės ID: 1242880042
Gamintojas: KOTŁOSPAW
Prekės kodas: KWM-SR 150 kW
Bičiulių taškai: 91
Ar turime: Teirautis
SIŪLYK SAVO KAINĄ
Būtina informacija
ir/arba
Siūloma kaina
Lt

Granulinis katilas KWM-SR 150 kW

Katilai KWM-SR skirti privačių namų, mažesnių pramoninių pastatų, kitų objektų šildymui. Jie yra visiškai saugi supančiai aplinkai,  gaminami nuo 50 kW - 200 kW. Katilai, kurių pajėgumas didesnis nei 200 kW gaminami pagal specialų užsakymą. 

Tai katilas, kuriame  automatiniu būdu galima kūrenti smulkintą anglį (5-25 mm) ir anglies dulkes.

Įranga:

Katilai tiekiami pilnai surinkti ir apima šiuos elementus: 

  1. kuro padavimo sraigtas varomas pavara
  2. savaime išsivalantis kuro degiklis iš ketaus
  3. oro padavimo ventiliatorius
  4. elektroninis valdiklis su funkcija t.h.v. (Šilto buitinio vandens)
  5. papildomos ketaus grotelės (iki 75kw galios)
  6. priemones, kurių reikia priežiūrai

 Veikimo principas

      Katilai KWM-SR -tai labai modernūs katilai ir pilnai automatizuoti, jų aptarnavimas ir priežiūra sumažinta iki minimumo. Juose yra įrengta aukštos kokybės kuro deginimo sistema, skirta labai efektyviai deginti smulkintą anglį. Kuras į degimo kamerą paduodami automatiškai iš bunkerio sumontuoto šalia katilo šneko pagalba.

       Iš ketaus pagamintame degiklyje vyksta degimo procesas.Oras tiekiamas i degiklį ventiliatoriumi. Virš anglių degiklio ketaus atšvaitas - spinduliavimo plokštė, kuri nukreipia liepsną ir sudegina dujas, bei tolygiai paskirsto degimo dujų pašalinimą. Pelenai atsiradę galutiniame degimo etape juda į kamerą, tada automatiškai nukratomi į pelenų kamerą, kurioje patalpinamas pelenų stalčius palengvinantis pelenų pašalinimo operaciją.

       Katilo kūrenimas, leidžia sudeginti tiek kuro, kiek reikia išlaikyti nustatytą temperatūrą reguliatoriumi. Taigi, reguliatorius gamina pastovią vandens temperatūrą katile ir šiuo pagrindu valdo kuro padavimą ir ventiliatorius. Kartu reguliatorius sureguliuoja centrinio šildymo siurblio ir karšto vandens siurblio darbą (jei sistema yra įrengta.). Šildymo katilu yra lengva naudotis, reikia periodiškai papildyti kuro talpyklą ir pašalinti pelenus iš peleninės, negesinant katilo.

         Kūrenant katilą nereikalauja nuolatinės priežiūros, ir jis gali būti naudojamas ištisą šildymo sezoną. Atsižvelgiant į ilgą nutraukto elektros energijos ar nelaimingo atsitikimo tiekimui, katilas yra aprūpintas papildomomis ketaus grotelėmis, kurios leidžia kūrenti anglį, medieną bei kitą kietą kurą. Specialiu prašymu gali būti montuojamos nuolatinės vandens grotelės.

Gamintojas: KOTŁOSPAW

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:PerkuPerku.lt - Internetinė parduotuvė © 2007 - 2021 Visos teisės saugomos. | Elektroninių parduotuvių kūrimas   Svetainių kūrimas   MODEO | Dizainas: Stronk